Інтернет Речей і суміжні технології як галузь знань

Анатолій Шупарський, GlobalLogic
Дата проведення: 30.11.2017 о 15:15 год.

Передумови:

На вимогу часу та ринків праці на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету ім. Івана Франка відкриваються нові і оновлюються наявні освітні програми у галузі сучасних комп’ютерних технологій. Мета семінару – сприяти цілісному баченню проблематики впровадження новітніх освітніх програм.

На семінарі будуть розглянуті наступні питання

1. Історичний контекст та еволюція галузі від концепту “Людина-Комп’ютер” до концепту “Пристрій-Пристрій”
  2. Підходи до систематизації галузі знань з урахуванням сучасної практики у технологіях Internet of Things, Data Science, Big Data, Machine Learning, etc.
  3. Супровід концептів на прикладі цілісного рішення у практичному застосунку, яке об’єднує зусилля зазначених технологій.