Міжнародна співпраця

Міжнародні освітні проєкти:

«Стартап: підготовка до злету»

Опис: Тематика проєктів охоплює використання ІТ в суспільному житті територіальних громад, професійних спільнот,  в медіа просторі,  доступності судової системи, надання реабілітаційно-медичних послуг і кожен з проєктів має всі шанси перерости в успішний бізнес. Курс відбувався як навчальний вимір ініціативи Львівського університету «Інноваційна весна України», що виникла з метою відновлення та прискореного розвитку освітнього, наукового, підприємницького потенціалу нашої держави, загальмованого варварським вторгненням росії на територію України. Модерували захід доценти кафедри радіофізики та комп’ютерних технологій факультету електроніки та комп’ютерних технологій Ігор Катерняк та Олексій Кушнір.

«Міжнародна програма IMPRESS-U в Жешувському університеті»

Опис: Протягом травня та червня 2024 року дев’ять студентів (по три студенти з України, Польщі та США) проводили спільне наукове дослідження в рамках програми IMPRESS-U в Жешувському університеті. Серед студентів Львівського національного університету імені Івана Франка участь у даному проєкті брали студентки бакалаврату освітньої програми «Сенсорні та діагностичні електронні системи» Марія Прокопчук та Роксолана Пастернак (четвертий курс) та Анна Магльована (третій курс).

Міжнародний проєкт “Training to Teaching Online in Wartime and After (U-train)”

Опис: У рамках міжнародного проєкту “Training to Teaching Online in Wartime and After (U-train)”, який здійснюється у партнерстві між Факультетом електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету ім. І. Франка (Україна) та Департаментом комп’ютерних та системних наук Стокгольмського університету (Швеція), учасники з України виконали ряд завдань та представили результати своєї роботи. У четвер, 29 лютого 2024 року, відбулася презентація створених курсів, що відображає спільні зусилля викладачів для підвищення кваліфікації в галузі онлайн-освіти. П’ять модулів програми включали у себе різні аспекти викладання онлайн, починаючи від дизайну курсів і оцінювання до використання новітніх технологій, таких як ChatGPT4 та інших застосувань на основі штучного інтелекту. За час навчання було розроблено 15 курсів, в яких взяли участь 25 викладачів. Кожен курс був ретельно опрацьований та удосконалений згідно з отриманими порадами від колег та експертів проєкту U-train. Наразі учасники проекту представляють свої проекти колегам зі Стокгольмського університету з метою отримання додаткових порад та відгуків. Презентації проектів відбуватимуться кожного четверга, а учасники отримають сертифікати від Львівського національного університету ім. І. Франка (Україна) та Стокгольмського університету (Швеція) за успішне завершення програми. Приємно відзначити, що дана ініціатива є важливим кроком у підготовці викладачів для сучасної онлайн-освіти та використання передових методів навчання для майбутніх поколінь студентів.

Inżynieria_oprogramowania, Technologia informacyjna

Опис: Постійна співпраця з навчальними закладами Польщі: Куявсько-Поморська вища школа у м. Бидгощ.
Керівник: проф. Бугрій О.М.

Грант для викладачів Університету в рамках проєкту DAAD Learnopolis+

Опис: Доцент кафедри радіоелектронних і комп’ютерних систем, доктор філософії Олег Сінькевич отримав грант “Academic Excellence in Ukraine begins with you”, наданий німецько-українським проєктом Learnopolis+, що фінансується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) та Міністерством освіти і досліджень Німеччини. Грант надає фінансову підтримку для створення академічних та наукових проєктів, сприяючи розвитку української академічної спільноти в умовах війни.

Роботи згідно укладених угод по дослідженню оптичних і діелектричних властивостей сегнетоелектричних кристалів

Опис: У 2022 році продовжувалися роботи згідно укладених угод з інститутом „Йозафа Стефана” м. Любляна, Словенія; Національною лабораторія Фраскаті Національного інституту ядерної фізики, Італія; Wheaton College, Norton, Massachusetts, USA; Інститутом фізики високих тисків Польської академії наук, Варшава, Польща; Інститутом фізики твердого тіла Ризького університету, Рига, Латвія; Карловим університетом, Прага, Чехія, університетом Нюрнберга, Німеччина.

Співпраця з Faculty of Mathematics and Natural Sciences, University of Rzeszów (Республіка Польща), Ainanolab (Об’єднані Арабські Емірати), SmartRockStars.

Керівник: проф. Бугрій О.М.

Проект спільних дій в рамках реалізації концепцій розумного будинку

Опис: Проект спільних дій в рамках реалізації концепцій розумного будинку. Професор Балицький О.О. спільно з енергетичним кампусом Нюрнберга (проф. W.Heiss. ФРН) підготував проект спільних дій в рамках реалізації концепцій розумного будинку, а саме –  smart контролю клімату в приміщені – попередня заявка отримала Seal of Excellence від Єврокомісії. 
Керівник: проф.Балицький О.О.

СН-67 “Отримання та дослідження халькогенідних матеріалів придатних для розробки магнітоелектронних пристроїв спінтроніки”

Опис: СН-67 “Отримання та дослідження халькогенідних матеріалів придатних для розробки магнітоелектронних пристроїв спінтроніки” Фундаментально-прикладна, грантові кошти.
Замовник: Наглядова Рада університету Небраска-Лінкольн (UNL) (США) 2017-2020 рр., (продовженого без реєстрації та оплати на 2022 рік.
Науковий керівник: професор Галій П.В.

LU-PG1207  (2020-22 рр.)“The Anisotropy of Surface Structure and Electron Spectra the Cleavage Surface of Chalcogenieds Semiconductor Crystals – In4Se3” США (РІ Prof. Galiy P.V.)

Опис: LU-PG1207  (2020-22 рр.)“The Anisotropy of Surface Structure and Electron Spectra the Cleavage Surface of Chalcogenieds Semiconductor Crystals – In4Se3” США (РІ Prof. Galiy P.V.).  Спільні дослідження кристалографії поверхонь сколювання методами ДПЕ та електронних спектрів поверхонь методами УФЕСКР; теоретичні розрахунки густини електронних станів та електронних спектрів з Центром передових мікроструктур та приладів (Center for Advanced Microstructures and Devices (CAMD) Державного університету Луїзіани та Університету Небраска-Лінкольн (CША) (з правом проведенням експериментів з використанням обладнанні (ХФЕС та УФЕС/УФЕСКР) при наявності зацікавлених осіб зі сторони Університету Небраска-Лінкольн (CША) ( Prof. Peter A. Dowben та P-D Archit Dhingra і спільні з ними опублікування результатів з вказуванням афіляції ЛНУ).
Учасник проекту: професор Галій П.В.

“Мікро- та наноструктура поверхонь у багатофазних напівпровідникових халькогенідних системах”

Опис: “Мікро- та наноструктура поверхонь у багатофазних напівпровідникових халькогенідних системах”. Дослідження проводились також у рамках угоди про співпрацю між Львівським національним університетом та Вроцлавським університетом РП. Методами СТМ/СТС досліджено: топографію та локальну густину поверхневих електронних станів наносистем In0/InTe(0001), та In0/Sb2Te3(0001), а методом ДПЕ кристалографію поверхонь. Мікроскопія АСМ, СТМ та СТС, ДПЕ та ХФЕС у надвисокому вакуумі (НВВ); експериментальне дослідження поверхонь сколу халькогенідних кристалів шаруватих напівпровідників InTe, In2Te3 та Sb2Te3 (0001), одержаних у НВВ та наносистем In0/InTe.. Дослідження проводились з використанням сучасного обладнання – комплекси “Omicron CTM/AFM” та “SPECS” в умовах НВВ (проф. Антоні Цішевський,  доктор Петер Мазур).

 

Міжнародні наукові проєкти:

Академічна мобільність:

  • Професор Бугрій О.М. Проходив стажування у Faculty of Mathematics and Natural Sciences, University of Rzeszów (Республіка Польща). 
  • Професор Балицький О.О. пройшов стажування в Енергетичному кампусі м. Нюрнберг університету Ерланген-Нюрнберг (ФРН)  з 1 вересня 2021 року по 30 вересня 2021 року згідно програми Німецької Служби Академічних Обмінів (DAAD). 
  • Професор Галій П.ВНаукове стажування у Вроцлавському університеті РП в Інституті Експериментальної фізики, Відділі мікроструктури поверхні з 12.09. по 26.09.2019 р.
  • Доцент Лис Р.М.Наукове стажування у Жешувському політехнічному університеті (м. Жешув, Польща, 27 травня 2019 р. – 31 травня 2019 р.) в рамках програми Erasmus +.
  • Доцент Слободзян Д.П. Стажування у Жешувському університеті (м. Жешув, Польща, 09.2018-06.2019) в рамках програми Visegrad Fund.
  • Асистент Кушлик М.О. Участь у виконанні Гранту Польського національного наукового центру в Інституті Фізики, Польської Академії Наук (номер гранту 2015/17/B/ST5/01658) «Solar spectrum modification via down-conversion based on ytterbium-doped oxides for photovoltaic application» Термін виконання: 06.2017-05.2019

Міжнародні освітні і наукові заходи:

Лекції зарубіжних науковців:
Міжнародні конференції, організовані факультетом:
Міжнародні освітні заходи:

Співпраця із зарубіжними науковими установами:

  • Університет Небраски-Лінкольна (США)
  • Вроцлавський університет (Польща)
  • Познанський інститут молекулярної фізики (Польща)
  • Політехнічний інститут м. Кельце (Польща)
  • Політехнічний інститут м. Ченстохова (Польща)
  • Інститут „Йозафа Стефана” (м. Любляна, Словенія)
  • Вюрцбурзький університет Юліуса Максиміліана (Німеччина)
  • Віатон коледж (Нортон, Массачусетс, США)
  • Інститут фізики високих тисків Польської академії наук (м. Варшава, Польща)
  • Інститутом фізики твердого тіла Ризького університету (м. Рига, Латвія)
  • Карловий університет (м. Прага, Чехія)
  • Університет м. Нюрнбергга (Німеччина)
  • Національна лабораторія Фраскаті Національного інституту ядерної фізики (Італія)
  • Центр передових мікроструктур та приладів Державного університету Луїзіани та Державного університету Indiana (CША)