Міжнародні наукові проєкти

  • Міжнародний  проєкт Training to Teaching Online in Wartime and After (U-train), який виконується в партнерстві Факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету ім. І. Франка (Україна) та департаменту комп’ютерних та системних наук Стокгольмського університету (Швеція), а також з ГО «Українська система дистанційного навчання» та Університетом «Хазар» (Азербайджан).
  • Проект LU-PG1207  (2020-22 рр.)“The Anisotropy of Surface Structure and Electron Spectra the Cleavage Surface of Chalcogenieds Semiconductor Crystals – In4Se3” США (РІ Prof. Galiy P.V.) (без оплати). Спільні дослідження кристалографії поверхонь сколювання методами ДПЕ та електронних спектрів поверхонь методами УФЕСКР; теоретичні розрахунки густини електронних станів та електронних спектрів з Центром передових мікроструктур та приладів (Center for Advanced Microstructures and Devices (CAMD) Державного університету Луїзіани та Університету Небраска-Лінкольн (CША) (з правом проведенням експериментів з використанням обладнанні (ХФЕС та УФЕС/УФЕСКР) при наявності зацікавлених осіб зі сторони Університету Небраска-Лінкольн (CША) ( Prof. Peter A. Dowben та P-D Archit Dhingra і спільні з ними опублікування результатів з вказуванням афіляції ЛНУ)
  • Проєкт Ukraine Global Faculty: закордонні професори з провідних університетів, топ-експерти та підприємці читають лекції онлайн для української аудиторії.
  • Проєкт «EU4UA –  Modernization of Legal Education for the Support of European and Euroatlantic Integration of Ukraine».
  • Проєкт «NEXT – Digital Transformations for Supporting Next-Generation Labour».
  • Проєктна співпраця EU4DUAL4UKRAINE