Наші партнери

Львівський ІТ Кластер – спільнота ІТ компаній, влади та освіти, які взяли на себе відповідальність працювати над розвитком галузі та регіону через освіту, промоцію галузі (міста, регіону, компаній) та інфраструктури. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій ЛНУ ім. Франка спільно з компаніями-членами Львівського ІТ Кластеру відкрили декілька нових освітніх програм. Також  за сприяння компанії Infopulse і Львівського ІТ Кластеру було відкрито лабораторію «Infopulse Data Science & Machine Learning Lab» на базі навчальної програми Data Science & Intelligent Systems, кафедри системного проектування факультету електроніки та комп’ютерних технологій, Львівського національного університету ім. Івана Франка.

зображення лого infopulse

Infopulse, одна із найбільших і найдосвідченіших компаній в Україні у сегменті високих технологій, має представництва у 8 країнах Європи та Близького Сходу. Вже понад 25 років компанії довіряють послуги з розробки програмного забезпечення, управління інфраструктурою та інформаційної безпеки клієнти з різних куточків світу. Infopulse також входить до рейтингу кращих IT-роботодавців України за версією онлайн-спільноти DOU.UA. Infopulse – це найбільша норвезька IT-інвестиція в Україну. Infopulse входить у структуру компанії EVRY, другої найбільшої IT-компанії в Скандинавії, і поділяє високі європейські стандарти якості та прозорості ведення бізнесу.

 

 

 

SoftServe – це провідна ІТ-компанія, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій. Це найбільша українська ІТ компанія, виробник програмного забезпечення та постачальник послуг з розробки, контролю якості та підтримки інформаційних систем і бізнес-рішень. За час існування вони здобули довіру понад 150 світових компаній, серед яких відомі бренди США, Канади та Західної Європи.  Гарантами найвищої якості у впровадженні складних проектів з різних галузей є: їхній високий професіоналізм, команда спеціалістів найвищого класу та значний технічний ресурс. Також SoftServe відкрив лабораторію з робототехніки в ЛНУ ім. Івана Франка, де проходять заняття для студентів факультету електроніки та комп’ютерних технологій.

GlobalLogic — лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Вони допомагають клієнтам проєктувати і створювати інноваційні продукти, платформи і цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг і експертизу у різних галузях, вони допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їх перехід до цифрового бізнесу майбутнього. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Компанія GlobalLogic спільно з ЛНУ ім. Івана Франка відкрили нову лабораторію програмної інженерії «High Performance Computing i Software Engineering». Завдяки цьому понад 800 студентів факультету електроніки та комп’ютерних технологій зможуть практикуватися у складних програмних рішеннях, використовуючи сучасне обладнання та найновіше програмне забезпечення.

Vakoms – заснована у 2010 році, як невеликий проект двох львівських розробників-ентузіастів, сьогодні Vakoms — відома ІТ компанія зі 130 працівниками у трьох містах: Львів (головний офіс), Івано Франківськ та Хінвіль (Швейцарія). Компанія спеціалізується на веб-, мобільних та десктопних проектах у галузях інтернету речей, охорони здоров’я, фото та відео, спорту, будівництва та нерухомості, реклами та маркетингу. Крім цього, є значний досвід у 3D-моделюванні та розробці додатків віртуальної і доповненої реальності.

зображення лого epam

З 1993 року EPAM допомагає світовим лідерам проєктувати, розробляти і впроваджувати програмне забезпечення, яке змінює світ. Починаючи з 2005 року, компанія EPAM Україна пропонує свою експертизу в області інжинірингу та розробки продуктів, допомагаючи своїм клієнтам успішно вирішувати найскладніші бізнес-задачі й ефективно керувати процесом цифрової трансформації від початку до кінця.  Досвід розробки рішень і продуктів з нуля в поєднанні зі стратегічним консалтингом із питань бізнесу й інновацій, дизайнерським мисленням і фізичними та цифровими можливостями гарантують цінність для клієнтів через інновації, орієнтовані на людські цінності. Також багатопрофільні команди фахівців поєднують компетенції в різних сферах бізнесу і дизайнерське мислення, і керуються сучасними методами управління й передовими інструментами для оптимізації продуктивності.

Компанія N-iX – одна із засновників Lviv IT Cluster. Ця компанія бере участь у розвитку спільноти, проводить хакатони Garage48 та інші освітні, благодійні й бізнесові заходи, є співорганізатором і партнером IT Arena — найбільшої технологічної конференції у Східній Європі. Початково компанія базувалась у Львові, згодом було відкрито офіси в інших містах і країнах. 2009 року відкривається офіс у шведському Мальме. 2015 року компанія запускає розробницький центр у Києві. 2016 було відкрито два офіси: центр розробки у Кракові, Польща, а також офіс у США, у Флориді. N-iX — сертифікований партнер таких відомих закордонних технологічних компаній як OpenText, SAP і Microsoft. З українських спілок — N-iX є членом-заcновником львівського ІТ Кластеру, а також входить в національну спілку IT Ukraine Association.

Infineon Technologies AG — німецька компанія, великий виробник мікросхем для телекомунікацій. Infineon Technologies AG – світовий лідер у галузі напівпровідникових рішень, які роблять життя простішим, безпечнішим та екологічнішим. Мікроелектроніка від Infineon – запорука кращого майбутнього. У 2020 фінансовому році (що закінчується 30 вересня) Infineon повідомив про дохід на суму понад 8,5 млрд. Євро з робочою силою близько 46 700 чоловік у всьому світі. Після придбання американської компанії Cypress Semiconductor Corporation у квітні 2020 року Infineon тепер є 10-ю найбільшою напівпровідниковими компаніями у світі.

Dialog Semiconductor – провідний постачальник нестандартних, високоінтегрованих та конфігуруваних змішаних сигналів, ідеально підходить для широкого спектра програм, включаючи смартфони, автомобільну промисловість, обчислювальну техніку та системи зберігання даних та IoT. Компанія є соціально відповідальним роботодавцем, яка проводить програми, що приносять користь працівникам, зацікавленим сторонам та громаді, і за нами працюють виробничі партнери світового класу. Спеціальне управління живленням від Dialog, конфігуровані змішані сигнали та високоінтегровані інтегральні мікросхеми забезпечують надзвичайну ефективність, гнучкість та переваги продуктивності. ІС Dialog дають можливість розробляти інтелектуальні пристрої наступного покоління для споживачів та підприємств, покращуючи функціональність продуктів, прискорюючи темпи інновацій та забезпечуючи інтелектуальне майбутнє.

 

Sigma Software надає високоякісні послуги з розробки програмного забезпечення клієнтам у багатьох секторах. До них належать уряд, телекомунікації, засоби масової інформації та реклама, аерокосмічна галузь, автомобільна промисловість, ігрова промисловість, банківські та фінансові послуги, нерухомість, туризм та розваги. Одним з основних напрямків є розробка продуктів для технологічних стартапів під керівництвом серійних підприємців. У роботі зі стартапами використовують спеціальну методологію, засновану на 10-річному досвіді в допомозі стартап-компаніям розробляти свої продукти від початкової фази до успішного виходу та подальшого розвитку.

 

зображення лого indeema Indeema – це інженерна компанія, яка розробляє IoT рішення для оптимізації існуючих бізнес-процесів корпорацій та стартапів. Indeema Software активно співпрацює з місцевими університетами та науковцями. У львівському офісі знаходиться один з R&D центрів, де інженери досліджують можливості реалізації інноваційних ідей клієнтів. Компанія має необхідні знання та досвід, щоб супроводжувати кожен етап розробки, від ідеї до реалізації продукту або рішення.