Новини

Захист дипломних робіт та випускні іспити на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій

19.06.2024 | 11:25

19 червня 2024 року на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій розпочали свою роботу державні екзаменаційні комісії. Студенти, які завершують навчання на четвертому курсі освітнього рівня “Бакалавр”, розпочали захисти дипломних робіт та здачу випускних іспитів.
Ця подія є важливим етапом у житті кожного студента, адже саме зараз вони мають можливість продемонструвати знання та навички, здобуті протягом навчання. Захист дипломної роботи та успішне складання випускних іспитів є обов’язковими умовами для отримання диплома бакалавра.
Робота державних екзаменаційних комісій буде тривати кілька днів. Протягом цього часу...

Читати »

КЛЮЧ ДО ВСТУПУ: День відкритих дверей Факультету електроніки та комп’ютерних технологій 2024

19.06.2024 | 11:01

📅 Дата та час:  6 липня 2024 року, 12:00
📍 Місце: один з корпусів Факультету електроніки та комп’ютерних технологій за адресою вул. Драгоманова, 50
🌐 Формат проведення: Захід буде відбуватися наживо з онлайн-трансляцією в середовищі МS Teams.
Факультет електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка готується знову прийняти всіх охочих на День відкритих дверей! Цього разу ми поговоримо про умови вступу, подачу документів та, звісно ж, про освітні програми, які ми пропонуємо.
Це чудова нагода для старшокласників, абітурієнтів та всіх, хто цікавиться електронікою...

Читати »

14 травня трудовий колектив факультету електроніки та комп’ютерних технологій підтримав кандидатуру проф. Андрія Лучечка на посаду завідувача кафедри сенсорної та напівпровідникової електроніки.

19.06.2024 | 10:46

14 травня на зборах трудового колективу факультету електроніки та комп’ютерних технологій було підтримано кандидатуру професора Андрія Петровича Лучечка на посаду завідувача кафедри сенсорної та напівпровідникової електроніки.
Професор Лучечко представив звіт про роботу у всіх напрямках за останні 5 років, а також окреслив цілі та завдання розвитку кафедри на майбутні 5 років. В обговоренні взяли участь всі діючі завідувачі кафедр факультету: проф. Богдан Васильович Павлик (кафедра сенсорної та напівпровідникової електроніки), доц. Роман Ярославович Шувар (кафедра системного проектування), проф. Іван Дмитрович Карбавник (кафедра...

Читати »

31 травня студенти першого курсу освітньої програми “Інформаційні системи та технології”, яка реалізується у співпраці з Львівським ІТ кластером, успішно захистили свої командні проекти

19.06.2024 | 10:21

31 травня студенти першого курсу освітньої програми “Інформаційні системи та технології”, яка реалізується у співпраці з Львівським ІТ кластером, успішно захистили свої командні проекти.
У цьому навчальному році учасники програми Data Science & Intelligent Systems, що протягом весняного семестру працювали під керівництвом менторів, які є представниками провідних ІТ компаній, презентували свій доробок на базі компанії Avenga. Незалежні експерти, які також є провідними фахівцями ІТ індустрії, з яких складалося журі, відзначило хороший рівень підготовки команд, їх командну синергію, а також практичну спрямованість проектів.
 
...

Читати »