Міжнародний Форум Стартапів зближує студентів США та України: “Ми тут. Ми є. Ми – всі.”

06.12.2023 | 11:32

Вчора, 5 грудня 2023 року, відбувся захоплюючий Міжнародний Форум Стартапів, організований студентськими командами факультету та бізнес-школи Університету Вісконсін, США. Захід відбувався в онлайн форматі, з 19:15 до 20:45 за київським часом.

Під гаслом “Ми тут. Ми є. Ми – всі. Ми – гурт. Єднаймося! Ми – той є грунт подій майбутніх, вирішальних”, форум став місцем обміну ідеями, інновацій та можливостей для студентів обох країн.

Учасники від нашого університету представили захоплюючі стартапи, демонструючи свої ідеї та проекти у відео-презентаціях:

1. Pethome: Інноваційний підхід до догляду за домашніми тваринами.
[Переглянути презентацію]

2. “BAGEL PLAYGROUND” гра: Захоплива інтерактивна гра, яка вже вразила глядачів.
[Переглянути відео]

3. AutoCompanio: Інтелектуальні рішення для автомобільної безпеки.
[Дивитися тут]

4. Vispi – marketplace with pattern recognition: Ринок з розпізнаванням образів для нового рівня шопінгу.
[Переглянути відео]

5. CargoWave: Інноваційна логістична платформа для оптимізації вантажних перевезень.
[Переглянути презентацію]

6. Grow&Pull marketplace for startups: Платформа для підтримки та розвитку стартапів.
[Переглянути презентацію]

Учасники форуму, представники студентів обох країн, розпочали активний обмін контактами з метою подальшої співпраці та спілкування. Це надихаючий крок вперед у з’єднанні двох предметів – бізнес-менеджменту та комп’ютерних наук, а також у співпраці між двома культурами та країнами.

Модераторами заходу виступили доцент Мері Спейз з Університету Вісконсін та Ігор Катерняк з Львівського національного університету ім. І. Франка.

Форум завершився успішно, залишивши всіх учасників враженими та зарядженими новими ідеями. Цей захід визначив собою як ключову точку обміну інноваціями та партнерством між молодими підприємцями двох великих країн.

зображення форум стартапів 2023 1 зображення форум стартапів 2023 2 зображення форум стартапів 2023 3 зображення форум стартапів 2023 4 зображення форум стартапів 2023 5