Міжнародна співпраця

Міжнародні освітні проєкти:

Міжнародні наукові проєкти:

Академічна мобільність:

Міжнародні освітні і наукові заходи:

DESY Ukraine Winter School
        Зимова школа проходитиме на базі лабораторій DESY в Гамбурзі та Цойтені (Німеччина) 31 січня – 10 березня 2023 року.
Вона присвячена підтримці студентів, які навчаються в українських університетах пропонуючи їм набути безпосередній досвід досліджень в одному з напрямків, якими займається DESY: прискорювачі, астрофізика, фізика елементарних частинок та photon science.
Школа складається з проектної роботи та лекцій Всі студенти-учасники отримають фінансову підтримку. Звертаємо Вашу увагу, що онлайн-заявка на участь у школі буде відкрита до 21 листопада 2022 року за посиланням https://indico.desy.de/event/36290/registrations. Більш детальну інформацію про школу можна знайти на вищевказаній сторінці.

Співпраця із зарубіжними науковими установами:

• Університет Небраски-Лінкольна (США)
  • Вроцлавський університет (Польща)
  • Познанський інститут молекулярної фізики (Польща)
  • Політехнічний інститут м. Кельце (Польща)
  • Політехнічний інститут м. Ченстохова (Польща)
  • Інститут „Йозафа Стефана” (м. Любляна, Словенія)
  • Вюрцбурзький університет Юліуса Максиміліана (Німеччина)
  • Віатон коледж (Нортон, Массачусетс, США)
  • Інститут фізики високих тисків Польської академії наук (м. Варшава, Польща)
  • Інститутом фізики твердого тіла Ризького університету (м. Рига, Латвія)
  • Карловий університет (м. Прага, Чехія)
  • Університет м. Нюрнбергга (Німеччина)
  • Національна лабораторія Фраскаті Національного інституту ядерної фізики (Італія)
  • Центр передових мікроструктур та приладів Державного університету Луїзіани та Державного університету Indiana (CША)

Наукові стажування:

• Професор Галій П.ВНаукове стажування у Вроцлавському університеті РП в Інституті Експериментальної фізики, Відділі мікроструктури поверхні з 12.09. по 26.09.2019 р.
  • Доцент Лис Р.М.Наукове стажування у Жешувському політехнічному університеті (м. Жешув, Польща, 27 травня 2019 р. – 31 травня 2019 р.) в рамках програми Erasmus +.
  • Доцент Слободзян Д.П. Стажування у Жешувському університеті (м. Жешув, Польща, 09.2018-06.2019) в рамках програми Visegrad Fund.
  • Асистент Кушлик М.О. Участь у виконанні Гранту Польського національного наукового центру в Інституті Фізики, Польської Академії Наук (номер гранту 2015/17/B/ST5/01658) «Solar spectrum modification via down-conversion based on ytterbium-doped oxides for photovoltaic application» Термін виконання: 06.2017-05.2019