Факультет електроніки та комп’ютерних технологій презентує стартапи інноваційних проектів студентів IV курсу«Startup Battle» – 2021

02.12.2021 | 20:56

«Startup Battle» 2021

Факультет електроніки та комп’ютерних технологій

презентує стартапи інноваційних проектів студентів IV курсу

8 грудня 2021 року на Факультеті відбудеться небуденний захід! Наші студенти у складі  чотирнадцяти команд готуються представити концепції своїх стартап-проектів потенційним інвесторам.

Метою цьогорічної битви проектів є представлення прототипів продуктів, сервісів а також моделей розвитку стартапів, які виконувались в рамках курсів «Технології створення програмних продуктів» і «Інновації та підприємництво в ІТ-сфері».

До участі запрошені представники бізнесу, зокрема,  компанії N-iX (Орест Фургала та Наталя Соліна). Серед членів журі канд. фіз.-мат. наук, доц. Катерняк І. Б.  та канд. фіз.-мат. наук, доц. Кушнір О.О.  а також Andreas Nilsson, Intelleqt, Stockholm (Sweedent)
Stefan Schandera, Gigahertz Ventures GmbH, Dresden (Germany)

На переможців чекають призи. Запрошуємо усіх зацікавлених осіб долучитись до першої зимової онлайн-події на факультеті :)