26.02.2024 | 14:40
Форум кар’єри 2024 – це про важливість комунікації і співпраці роботодавців з молодими фахівцями.
У рамках події буде відбуватися конкурс студентського резюме CV AWARDS, Ярмарок вакансій, презентації компаній – потенційних роботодавців, цікаві тренінги, розіграші подарунків.
Подію плануємо проводити у двох форматах: офлайн — для компаній, що мають можливість завітати до Львівського університету та онлайн — для компаній, яким зручний такий формат.

Більше інформації про подію, компанії, які долучились та форми для реєстрації є у FB події.

Інформація про всі події відділу на цей семестр – у прикріпленому файлі.