Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Новини

Первинна профспілкова організація студентів та Студентське самоврядування – організації, які стоять на сторожі прав студента.

Їх завданнями  є забезпечення і захист прав та інтересів студентів, зокрема щодо організації навчального процесу: сприяння навчальній, науковій і творчій діяльності студентів, створенню відповідних умов для проживання в гуртожитку і відпочинку студентів, діяльності студентських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами; організація співпраці зі студентами інших вищих навчальних закладів та молодіжними організаціями.

Задля забезпечення комфортних умов навчання та цікавого дозвілля на факультеті працюють команди профбюро та студентської ради.

Шукай профбюро та студраду ФЕКТ в соцмережах:

telegram www.t.me/electronics_cs

instagram www.instagram.com/electronics_live

facebook www.facebook.com/electronics.lnu

КОМАНДА

Членом профспілки може стати будь-який студент Університету денної форми навчання, який визнає Статут профспілки працівників освіти і науки України, подав заяву на вступ та регулярно сплачує профспілкові внески (у розмірі 1% від академічної стипендії, якщо така отримується студентом).

Членом студентського самоврядування є кожен студент Університету денної форми навчання.

Переваги профспілкового членства:

  • Захист прав та гарантії допомоги у ситуації, яка цього потребує.
  • Постійна проінформованість.
  • Допомога в оформленні соціальної стипендії.
  • Допомога в оформленні субсидії для студентів, які проживають у гуртожитку.
  • Допомога у виготовленні міжнародне посвідчення (ISIC).
  • Цікаве та незабутнє студентське життя.
  • Додаткові бали у рейтингу студентів.
  • Можливість дешевого літнього відпочинку на морі та горах.

Канали зовнішньої комунікації Університету: опитування

14.09.2021 | 15:10

Шановні колеги!
Пропонуємо Вам коротке опитування від Центру маркетингу та розвитку Університету. Просимо пройти опитування до 15 вересня. Ваша думка – важлива!
Будемо вдячні Вам за увагу та участь в нашому дослідженні!

Читати »

Компанія EPAM та кафедра Радіоелектронних і комп’ютерних систем запрошують до участі у гуртку-тренінгу, де створені гнучкі умови для поєднання навчання та кар’єрного розвитку у ІТ компанії.

02.09.2021 | 16:19

Компанія EPAM та кафедра Радіоелектронних і комп’ютерних систем запрошують до участі у гуртку-тренінгу, де створені гнучкі умови для поєднання навчання та кар’єрного розвитку у ІТ компанії.
 
ОПИС ТРЕНІНГУ
Запрошуємо студентів, які мають базові знання в програмуванні, взяти участь в підготовці на позицію Junior Test Automation Engineer.
Учасники отримають необхідний рівень знань та навичок, а кандидати, які покажуть високі результати, будуть запрошені на співбесіду в компанію ЕРАМ.
Програма складається з 3-4 місяців занять у вечірній час.
 
ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ:
Реєстрація та відбірковий тест: до 15.09.2021
Старт навчання: 20.09.2021 
Формат:...

Читати »

Зустріч першокурсників з деканом факультету електроніки та комп’ютерних технологій (підсумки)

02.09.2021 | 16:11

Нарешті, ми побачились вживу! 1 вересня 2021 року на Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій відбулась урочиста зустріч декана факультету з новоспеченими електроніками. Зустрічі відбувались згідно графіку – в 3 етапи (за відповідними спеціальностями).
Першокурсники познайомилися з викладачами факультету електроніки та комп’ютерних технологій, головою ради директорів SoftServe Тарасом Кицмеєм, освітньою командою Lviv ІТ Cluster та представниками ІT-індустрії. Зокрема,  Наталія Мельникова представила компанію SigmaSoftware, Олег Леськів розповів про організацію освітніх проектів ІТ Cluster разом з факультетом електроніки та комп’ютерних технологій, Володимир Бігдай представив...

Читати »