Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Новини

Первинна профспілкова організація студентів та Студентське самоврядування – організації, які стоять на сторожі прав студента.

Їх завданнями  є забезпечення і захист прав та інтересів студентів, зокрема щодо організації навчального процесу: сприяння навчальній, науковій і творчій діяльності студентів, створенню відповідних умов для проживання в гуртожитку і відпочинку студентів, діяльності студентських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами; організація співпраці зі студентами інших вищих навчальних закладів та молодіжними організаціями.

Задля забезпечення комфортних умов навчання та цікавого дозвілля на факультеті працюють команди профбюро та студентської ради.

Шукай профбюро та студраду ФЕКТ в соцмережах:

telegram www.t.me/electronics_cs

instagram www.instagram.com/electronics_live

facebook www.facebook.com/electronics.lnu

КОМАНДА

Членом профспілки може стати будь-який студент Університету денної форми навчання, який визнає Статут профспілки працівників освіти і науки України, подав заяву на вступ та регулярно сплачує профспілкові внески (у розмірі 1% від академічної стипендії, якщо така отримується студентом).

Членом студентського самоврядування є кожен студент Університету денної форми навчання.

Переваги профспілкового членства:

  • Захист прав та гарантії допомоги у ситуації, яка цього потребує.
  • Постійна проінформованість.
  • Допомога в оформленні соціальної стипендії.
  • Допомога в оформленні субсидії для студентів, які проживають у гуртожитку.
  • Допомога у виготовленні міжнародне посвідчення (ISIC).
  • Цікаве та незабутнє студентське життя.
  • Додаткові бали у рейтингу студентів.
  • Можливість дешевого літнього відпочинку на морі та горах.

Конференція «Цифрова трансформація», в режимі онлайн 25-26 листопада 2020р

23.11.2020 | 15:29

      Асоціація випускників Україна-Німеччина, підтримувана Німецької службою академічних обмінів (DAAD) на кошти Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку (BMZ). Вона була ініційована консорціумом з 21 української і німецької установи з академічних кіл, політиків, суспільства і економіки. Встановлюючи активний обмін досвідом і знаннями, вона спрямована на сприяння науковому, дослідному і професійного співробітництва, а також на підтримку соціального і економічного розвитку.

    Від імені учасників асоціації ласкаво запрошуємо вас на Конференцію «Цифрова трансформація», яка відбудеться в режимі онлайн 25-26 листопада.

 ...

Читати »

Баскетбольна команда Університету перемогла у Чемпіонаті міста Львова

21.11.2020 | 09:27

19 листопада 2020 року у спортивному комплексі «Погулянка» відбувся фінал Чемпіонату міста Львова (Бізнес-ліги Львова) з баскетболу. У головному матчі сезону зустрілися команди, які упродовж року демонстрували найбільш яскраву гру, – «SoftServe» та «ЛНУ ім. Івана Франка – Intellias».
Команда студентів Львівського університету під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання та спорту Степана Матули заволоділа ініціативою уже зі старту поєдинку. Як результат, після третьої чверті університетська команда перемагала із дуже переконливим рахунком – 63:36. Під час завершальної десятихвилинки суперникам студентів таки...

Читати »

Конкурс на отримання стипендій на навчання/стажування в Кілському університеті (м. Ньюкасл-андер-Лайм, Великобританія) в рамках програми Erasmus+

20.11.2020 | 17:36

Конкурс на отримання стипендій на навчання/стажування в Кілському університеті (м. Ньюкасл-андер-Лайм, Великобританія) в рамках програми Erasmus+
https://international.lnu.edu.ua/erasmus-keele-university/

Львівський національний університет імені Івана Франка є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Кілським університетом, який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус+ в Великобританії.
●ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ
ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ
Відповідно до умов проекту викладачі таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:
1. Механіко-математичний факультет
2. Факультет прикладної математики та інформатики
3. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій
мають можливість пройти стажування в Кілському університеті упродовж 5 днів у другому семестрі 2020/2021...

Читати »

23 листопада о 15.15 відбудеться конференція науково педагогічних працівників факультету  електроніки та комп’ютерних технологій

18.11.2020 | 16:21

Конференція
науково педагогічних працівників
факультету  електроніки та комп’ютерних технологій
23 листопада, 15.15,
он лайн на платформі MS Teams
Порядок денний:

Вибори делегатів на Конференцію трудового колективу Університету.
Висунення кандидатури члена Вченої ради Університету.

Читати »

У Львівському університеті відкрили нову лабораторію програмної інженерії

18.11.2020 | 16:17

17 листопада 2020 року компанія GlobalLogic спільно з ЛНУ ім. Івана Франка відкрили нову лабораторію програмної інженерії «High Performance Computing i Software Engineering». Завдяки цьому понад 800 студентів факультету електроніки та комп’ютерних технологій зможуть практикуватися у складних програмних рішеннях, використовуючи сучасне обладнання та найновіше програмне забезпечення.
Урочисто відкрили лабораторію керівник львівського офісу компанії GlobalLogic Ігор Костів і проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Львівського університету Віталій Кухарський. У зв’язку із карантинними обмеженнями участь у відкритті лабораторії взяли лише п’ятеро осіб.
Під час...

Читати »