Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Новини

Первинна профспілкова організація студентів та Студентське самоврядування – організації, які стоять на сторожі прав студента.

Їх завданнями  є забезпечення і захист прав та інтересів студентів, зокрема щодо організації навчального процесу: сприяння навчальній, науковій і творчій діяльності студентів, створенню відповідних умов для проживання в гуртожитку і відпочинку студентів, діяльності студентських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами; організація співпраці зі студентами інших вищих навчальних закладів та молодіжними організаціями.

Задля забезпечення комфортних умов навчання та цікавого дозвілля на факультеті працюють команди профбюро та студентської ради.

Шукай профбюро та студраду ФЕКТ в соцмережах:

telegram www.t.me/electronics_cs

instagram www.instagram.com/electronics_live

facebook www.facebook.com/electronics.lnu

КОМАНДА

Членом профспілки може стати будь-який студент Університету денної форми навчання, який визнає Статут профспілки працівників освіти і науки України, подав заяву на вступ та регулярно сплачує профспілкові внески (у розмірі 1% від академічної стипендії, якщо така отримується студентом).

Членом студентського самоврядування є кожен студент Університету денної форми навчання.

Переваги профспілкового членства:

  • Захист прав та гарантії допомоги у ситуації, яка цього потребує.
  • Постійна проінформованість.
  • Допомога в оформленні соціальної стипендії.
  • Допомога в оформленні субсидії для студентів, які проживають у гуртожитку.
  • Допомога у виготовленні міжнародне посвідчення (ISIC).
  • Цікаве та незабутнє студентське життя.
  • Додаткові бали у рейтингу студентів.
  • Можливість дешевого літнього відпочинку на морі та горах.

Студентів Факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського університету нагородили обласними преміями

25.11.2021 | 09:16

24 листопада 2021 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулось нагородження студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премій від Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради. Вручали премії у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів освіти Львова, 55 з них – із ЛНУ ім. Івана Франка, з них 7 – студенти Факультету електроніки та комп’ютерних технологій.
Львівська обласна державна адміністрація...

Читати »

І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 н.р.

24.11.2021 | 11:25

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом МОН № 1179 від 05.11.2021 р. https://research.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/order-mon-2021-11-05_1179.pdf
на факультеті Електроніки та комп’ютерних технологій в період 15 грудня 2021 року – 26 січня 2022 року буде проведено І тур Конкурсу.
З переліком галузей знань, спеціальностей (спеціалізацій), з яких проводиться другий тур Конкурсу, базових ЗВО можна ознайомитись за посиланням.
З вимогами до наукових робіт, що подаються на Конкурс, можна ознайомитись за посиланням –  Положення про порядок проведення Всеукраїнських...

Читати »

Львівський ІТ Кластер запустив 2 нові проекти, які націлені на додаткові переваги для освітніх програм, підтриманих ІТ Кластером

22.11.2021 | 20:04

Львівський ІТ Кластер запустив 2 нові проекти, які націлені на додаткові переваги для освітніх програм, підтриманих ІТ Кластером.

1. IT Studlava 
IT Studlava – це закрита рекрутингова платформа, яка об’єднає випускників і компанії, надаючи, з одного боку, можливість працевлаштування для студентів, а з іншого – можливість залучення до компаній працівників, які володіють високим рівнем знань, необхідних для роботи в сфері ІТ. Важливо, щоб студенти якісно заповнили свої профілі, тоді у них буде краща можливість зацікавити роботодавців.
https://itclusterlviv.studlava.com/
 
2. EduFund 

EduFund – це освітній фонд для підтримки навчальних...

Читати »

Актуальна інформація щодо вакцинування працівників Університету 22 та 24 листопада 2021 року

22.11.2021 | 09:27

Шановні колеги! Продовжується кампанія з вакцинування викладачів та працівників Львівського національного університету імені Івана Франка. Вакцинування здійснюється вакцинами Moderna, CoronaVac, AstraZeneca.
Наступного тижня вакцинування здійснюватиметься у Медпункті Університету (головний корпус, вул. Університетська, 1, аудиторія № 067, телефон 239-42-46), у понеділок (22 листопада) та середу (24 листопада) з 10:00 по 15:00.
Щеплення проводитиме мобільна бригада 5-ої Міської клінічної лікарні м. Львова.
Усім охочим вакцинуватися необхідно мати з собою паспорт, ідентифікаційний номер (або е-документи у застосунку  Дія) та посвідчення працівника Львівського національного університету імені Івана Франка.
!!! Вакцинування...

Читати »