13.11.2023 | 19:08

10 листопада 2023 року відбулася робоча зустріч групи забезпечення та проектної групи освітньо-професійної програми Інженерія програмного забезпечення з основними стейкхолдерами. В роботі зустрічі взяли участь науково-педагогічні працівники факультету електроніки та комп’ютерних технологій, студенти, які навчаються на освітній програмі, представники Львівського ІТ кластеру, ІТ-компаній EPAM, ELEKS, SoftServe, SigmaSoftware, GlobalLogic, Indeema.

      Під час зустрічі було обговорено виконання цілей освітньо-професійної програми, програмних результатів навчання, тенденцій розвитку спеціальності та ринку праці, напрямків удосконалення освітньої програми. Також було обговорено проект змін до освітньої-професійної програми ІПЗ, які планується ввести в дію з 1 вересня 2024 року.