З 24 січня по 4 лютого 2022 року університеті триватиме зимова школа Data Engineering and Security 2022 (DES 2022)

12.01.2022 | 20:58

Вже традиційно з 24 січня по 4 лютого 2022 року університеті триватиме зимова школа Data Engineering and Security 2022 (DES 2022). Маємо приємність повідомити, що цього року участь зможуть взяти не лише студенти технічних спеціальностей, але й усі охочі студенти з інших факультетів, адже значна частина лекцій буде присвячена гнучким та іншим навичкам.

Програма у 2022 році розроблена за такими модулями:

–       SoftSkills (покращення навичок командної роботи, самопрезентації та презентації продукту, робота над станом емоційного інтелекту, креативністю і тайм-менеджментом).

–       Software Engineering (основи програмування різними мовами, HPC, IoT).

–       Data Science («Big data, Cloud, DB», «Data processing», «Аналіз даних», «Machine Learning», «CV», «NLP», «Time series», «Сфери практичного застосування AI»).

–       CyberSecurity (типи вразливостей, види атак, фішингу, криптологія та шифрування, захист персональних даних тощо).

На учасників школи чекає не лише теорія, але й практика. Також вкінці зимової школи DES 2022 усі слухачі, які відвідали 80% лекцій, отримають сертифікати (4 кредити ECTS).

Зареєструватись на DES 2022 можна за цим покликанням: http://des.lnu.edu.ua/registration.html