Вже в суботу День відкритих дверей Факультету електроніки та комп’ютерних технологій!

18.04.2024 | 16:04
Запрошуємо Вас взяти участь у нашому заході – День відкритих дверей Факультету електроніки та комп’ютерних технологій! Це чудова нагода ознайомитися з нашими освітніми програмами, зустрітися з викладачами, представниками ІТ компаній та студентами, а також дізнатися більше про можливості, які пропонує наш факультет. Цього разу ми зустрінемося в іншому корпусі за адресою вул. Тарнавського, 107 вже цієї суботи, 20 квітня о 12:00,  та зосередимося на практичних аспектах.
Якщо ви не зможете бути з нами особисто з будь-яких причин, не хвилюйтеся, ми забезпечили трансляцію заходу через середовище Microsoft Teams. Додаткові відомості про трансляцію ви можете знайти за посиланням нижче.
З нетерпінням чекаємо на вас на Дні Відкритих Дверей! Разом ми будуємо майбутнє інновацій!
зображення ДВД 2024 квітень