Вже завтра на нашому факультеті подія – Ключ до вступу!
Вже завтра, 6 липня о 12:00, подія – Ключ до вступу: день відкритих дверей факультету електроніки та комп’ютерних технологій. Ми зустрінемося в одному з корпусів за адресою: вул. Драгоманова, 50. Там обговоримо умови вступу, процес подачі документів та освітні програми, які пропонує наш факультет.
Якщо ви не зможете приєднатися до нас особисто, не хвилюйтеся – ми організували трансляцію заходу через Microsoft Teams. Додаткову інформацію про трансляцію можна знайти за посиланням нижче.
_________________________________________________________________
Приєднатися до наради зараз
Ідентифікатор наради: 369 604 807 116
Код доступу: SeoE8Q
__________________________________________________________________
З нетерпінням чекаємо на вас на Дні Відкритих Дверей! Разом ми будуємо майбутнє інновацій!
З нетерпінням чекаємо на вас на Дні Відкритих Дверей! Разом ми будуємо майбутнє інновацій!
![фото ДВД 6 липня](https://electronics.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/dvd-3.0-2024.png)