#Вступ-2022. Запрошуємо відвідати 2 червня день відкритих дверей факультету ЕЛЕКТРОНІКИ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

27.05.2022 | 18:17

Колектив факультету електроніки та комп’ютерних технологій запрошує доєднатись 2 червня о 18:00 (за київським часом) до онлайн-презентації, під час якої Ви дізнаєтесь про

• умови вступу-2022,
  • освітній процес на факультеті,
  • перспективи в ІТ та галузі електроніки.

Наш факультет пропонує розвинути Ваші навики у найперспективніших освітніх програмах:

Дата та час проведення: 2 червня 2022 року о 18:00

Трансляція події відбудеться в YouTube за посиланням: https://youtu.be/40bFFuwCWBs

До зустрічі запрошені представники IT-компаній, які працюють над актуалізацією та вдосконаленням усіх освітніх програм нашого факультету:

• Костянтин Пилипчук – Senior Vice President of Global Talent Operations, SoftServe.
  • Олександра Мокій – керівниця Learning and Development Office в ELEKS University.
  • Анатолій Шупарський – Strategic Solution Architect в компанії GlobalLogic.

Навчання на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій – запорука легкого старту до успішної IT-кар’єри!