Бажаєте втілити свої найсміливіші ідеї в життя та заснувати власний бізнес? У цьому вам допоможе триденний захід THE POWER PITCH від Sigma Software University та Ukrainian Startup Fund, який відбудеться вже за два дні!
Бажаєте втілити свої найсміливіші ідеї в життя та заснувати власний бізнес? У цьому вам допоможе триденний захід THE POWER PITCH від Sigma Software University та Ukrainian Startup Fund, який відбудеться вже за два дні! 😃
Спеціальними гостем події стане Джефф Кабілі — майстер зі сторітелінгу й пітчингу світового рівня, викладач курсу у Стенфордській школі підвищення кваліфікації 🎓
Лекції й воркшопи проходитимуть англійською, тож це — ще і ваш шанс покращити свої мовні навички! 🇺🇸
🗓 Коли: 15 – 17 травня
📍 Місце: ЛНУ ім. Івана Франка
та офіс Sigma Software у Львові
🎟 Вартість: Безкоштовно
За покликанням є реєстраційна форма, яку обов’язково потрібно заповнити для участі у заході: https://bit.ly/3VNm6JH
Не зволікайте, скористайтеся крутою нагодою заявити про себе і свою ідею! До зустрічі! 🤗