Відеозапис з Дня відкритих дверей Факультету електроніки та комп’ютерних технологій 2024 тепер доступний на YouTube каналі!

05.03.2024 | 14:01

З радістю повідомляємо, що відео-запис події “День відкритих дверей” нашого факультету тепер доступний для перегляду на нашому офіційному YouTube каналі. Це відео дозволить всім охочим ознайомитися з атмосферою заходу та дізнатися більше про можливості, які пропонує наш факультет для майбутніх студентів.

У відео-записі ви зможете побачити презентації викладачів та студентів, а також представників ІТ-компаній.  Це чудова можливість для тих, хто не зміг взяти участь у заході особисто, долучитися до нашого факультету та дізнатися більше про наше освітнє середовище. Запрошуємо всіх бажаючих переглянути цей відеозапис та зробити перший крок у своєму навчальному шляху разом з нами.

Посилання на відеозапис

Не пропустіть цю можливість дізнатися більше про наш Факультет та приєднатися до нашої спільноти!

Презентація програм та можливостей факультету для абітурієнтів