19.12.2023 | 21:08
Вражаюча новина! 🚀🎉
Вчора на ректораті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася захоплива подія – презентація додатка UniSched! 📲✨
Цей додаток, створений одним з студентів факультету електроніки та комп’ютерних технологій – Юрій Кадіров. Проект реалізований під керівництвом проректора з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталія Кухарського та декана нашого Факультету Юрія Фургали.
Завдяки реалізації проекту, кожен студент може мати свій розклад у смартфоні.
Віримо, що UniSched стане незамінним помічником для студентів і викладачів Львівського університету. Його зручність та функціональність вже зацікавили багатьох, і ми впевнені, що це тільки початок великої історії успіху!
Не гай часу — переходь за посиланням і встановлюй UniSched на свій смартфон: https://unisched.download/ 🌟💻 Будь у курсі свого розкладу та зручно плануй свій навчальний процес! 👩🏻‍🎓