Про захисти командних проєктів на освітніх програмах, які підтримує ІТ Кластер

03.06.2022 | 15:50

Студенти факультету електроніки та комп’ютерних технологій ЛНУ ім. І. Франка, зокрема програм Data Science & Intelligent Systems at LNU презентували свої командні проєкти!

Вони розробили анонімні месенджери, мобільні додатки для лікарів, 2D ігри з ізометричною перспективою, ТГ-боти з розкладом занять на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій та ще багато іншого.

Для оцінки проєктів та надання фідбеків студентам були запрошені кращі фахівці Data Science напрямку: Олена Доманська (Head of Data Science в Avenga Ukraine), Lyubomyr Senyuk (Head of R&D в Avenga), Taras Kloba (Big Data Engineering Manager в SoftServe), Andrew Balyk (Product Manager в SoftServe).

На велику подяку заслуговують ментори, які знайшли час для роботи зі студентами у буремні місяці після початку війни:

– Mykola Perehinets (Keplercode Software)
– Rostyslav Radysh (N-iX)
– Eugene Uvin (Contractor, Technical Assistant)
– Nazar Maidan (Interface Masters Technologies)
– Marian Yakubets (FariaOne School OS)
– Marian Krekoten (Lohika)
– Mykhailo Drach (N-iX)
– Volodimir Pritula (JetSoftPro)
– Anton Hrytsan (Gameloft).

Переглянути запис події можна за посиланням.