Про відкриття нової лабораторії Сенсорної електроніки на Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій за підтримки провідної ІТ компанії SiTime

02.03.2023 | 22:05

Раді повідомити про відкриття нової лабораторії Сенсорної електроніки на Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій за підтримки провідної ІТ компанії SiTime.

На зустрічі з нагоди відкриття лабораторії були присутні представники вищого керівництва Університету, компанії SiTime, Факультету електроніки та комп’ютерних технологій та представники облдержадміністрації. У своїх виступах вони відзначили важливість створення такої лабораторії для розвитку науки та вирішення практичних завдань.

Лабораторія Сенсорної електроніки відкрита з метою дослідження нових технологій, що дозволяють створювати більш точні та ефективні сенсорні системи. У лабораторії будуть проводитися дослідження у галузі мікроелектроніки, фотоніки, нанотехнологій, а також дослідження матеріалів, що використовуються в сенсорах.

Підтримка ІТ компанії SiTime дозволить проводити дослідження на високому рівні та реалізувати проекти, які мають великий потенціал у різних галузях, включаючи медицину, екологію, енергетику та інші.

У лабораторії будуть працювати студенти та науковці, які будуть мати можливість здійснювати дослідження та отримувати нові знання в галузі сенсорної електроніки.

Відкриття лабораторії Сенсорної електроніки на Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій є важливою подією для розвитку науки та технологій в Україні. І ми впевнені, що завдяки співпраці з провідною ІТ компанією SiTime, лабораторія зможе досягати нових висот у розробці та застосуванні сенсорних систем.