Презентація фулбрайтівських програм для науковців і дослідників в Американському домі у Львові

05.06.2024 | 12:32

Програма iменi Фулбрайта в Українi / Київський офіс Інституту Міжнародної Освіти й Американський Дім у Львові запрошують вас на зустріч-презентацію фулбрайтівських програм для науковців і дослідників:

Fulbright Research and Development Program (FRDP)  https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/ Термін подання документів – до 1 листопада 2024 року включно.

Fulbright Visiting Scholar Program  https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-visiting-scholar-program/ Термін подання документів – до 15 жовтня 2024 року включно.

Презентація відбудеться вже цієї п’ятниці, 7 червня о 18.30 за адресою: м. Львів, вул. Академіка Гнатюка, 2, офіс America House Lviv.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdf6VpkXMfsqOGWX25SkXxoYwHx2VxiSCgTIB6rTYeevmIgew/viewform

Під час презентації ви дізнаєтесь про умови участі у фулбрайтівських конкурсах, a також вимоги до заявниківдеталі щодо оформлення документів та перебігу конкурсного добору тощо.

Своїм досвідом поділяться випускники Програми Фулбрайта зі Львова:

Олена ГАЛЕТА, Fulbright Visiting Scholar 2010–2011 (Kennan Institute, Woodrow Wilson International Center for Scholars, Washington, DC) – докторка філологічних наукпрофесорка кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства Львівського національного університету імені Івана Франказапрошена професорка Варшавського університету й Українського католицького університетуЧленкиня українського PEN. Досліджувала й викладала українську літературу в університетах та наукових інституціях СШАКанадиНімеччиниАвстрії та Польщівиступала з доповідями й відкритими лекціями в університетах ВеликобританіїІрландіїАвстраліїЯпоніїШвейцаріїНідерландівІталіїРумуніїЧехіїХорватіїСловаччиниГрузіїВірменіїЛитвиЕстонії.

Авторка монографій «Від антології до онтологіїантологія як спосіб репрезентації української літератури кінця ХІХ – початку ХХІ століття» (2015) та «Нова словесністьукраїнська література в антропологічній перспективі» (2023). Упорядниця понад десятка наукових виданьзокремасерій «Соло триває – нові голосилекції на пошану Соломії Павличко» та «Університетські діалоги», а також колективного видання «Бачити Українунезалежна література 1991–2021»(спеціальний випуск наукового часопису «Književna smotra»).

Андрій НОВІКОВ, Fulbright Research and Development Program Fellow 2016–2017 (Emerson College, Boston, MA) – кандидат біологічних наукстарший науковий співробітник Державного природознавчого музею НАН УкраїниСтажувався і проводив дослідження в ПольщіРумуніїСловаччиніНімеччиніБельгіїФранціїШвеції та СШАВикладав у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Автор понад 100 наукових працьСпеціалізується на вивченні біогеографії та систематики рослина також займається видавництвом і редакторством наукових часописівоцифруванням природничих колекцій та просуванням концепції відкритого доступу до наукових даних в УкраїніНа сьогодні є науковим куратором гербаріюкерівником молекулярногенетичної лабораторії та робочої групи з оцифрування колекцій Державного природознавчого музею НАН України.

Микола СТЕЦКО, Fulbright Visiting Scholar 2021–2022 (University of Pennsylvania, Philadelphia, PA) – кандидат фізикоматематичних наукдоцент кафедри теоретичної фізики імені професора Івана Вакарчука Львівського національного університету імені Івана ФранкаСфера наукових зацікавлень – загальна теорія відносності та модифіковані теорії гравітаціїфізика чорних дірквантовані поля у викривленому просторіквантова механікаВикладає такі навчальні курси: «Векторний і тензорний аналіз», «Теоретична механіка», «Квантова статистика». Автор 24 опублікованих праць.