Оголошення про щосеместровий моніторинг якості навчальних дисциплін

13.12.2021 | 18:48

Шановні викладачі!

Хочемо повідомити Вас про те, що Центр забезпечення якості освіти спільно з Центром моніторингу проводять щосеместровий моніторинг якості навчальних дисциплін, який триватиме до 20 грудня 2021 року.

Починаючи з цього семестру, участь в опитуванні беруть усі студенти університету. Опитування проходить через особисті кабінети у системі «Деканат», де здобувачі можуть оцінити дисципліни, які викладались протягом семестру. Свої результати Ви зможете побачити після 10 січня 2022 року в особистому кабінеті у системі «Деканат».

Всю потрібну інформацію Ви зможете прочитати в прикріпленому файлі.

З усіма питаннями щодо проведення моніторингу якості навчальних дисциплін прохання звертатись до керівниці відділу менеджменту якості освітнього процесу ЦЗЯО Оксани Філюк Oksana.filiuk@lnu.edu.ua.