Один з символів року для Факультету електроніки та комп’ютерних технологій

31.12.2021 | 12:24

Для багатьох людей символом року, що минає є Білий Бик. Для Факультету електроніки та комп’ютерних технологій одним з символів 2021 року стала компанія-партнер SoftServe.
Протягом декількох років компанія SoftServe брала активну участь у розвитку Факультету електроніки та комп’ютерних.  Якщо детальніше, то це робота над удосконаленням освітніх програм,  відкриття лабораторії робототехніки на базі нашого факультету, участь компанії в зимових та літніх школах для студентів, а також у вже традиційному заході – Franko IT Day. Та найголовнішою подією для нашого Факультету електроніки та комп’ютерних технологій  стало те, що завдяки компанії SoftServe одна з чільних освітніх програм – 122 Комп’ютерні науки, почала перетворення в дуальну освітню програму.