Кушнір Олег Степанович – привітання з ювілеєм!

01.02.2023 | 09:15

1 лютого 2023 року свій ювілей (60 років) святкує професор, доктор фізико-математичних наук, завідувач кафедри оптоелектроніки та інформаційних технологій  –Кушнір Олег Степанович!

Колектив факультету електроніки та комп’ютерних технологій щиро вітає, професора та завідувача кафедри оптоелектроніки та інформаційних технологій, доктора фізико-математичних наук, Кушніра Олега Степановича з днем народження!

Пишаємося Вашими професійними здобутками та науковими досягненнями, цінуємо можливість працювати в одному колективі і спільно реалізовувати креативні проекти та цікаві напрацювання, разом досягати нових звершень!

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, добробуту і злагоди в родині, підтримки рідних та близьких! Нехай здійснюються усі Ваші заповітні мрії та бажання, а життя наповнюється лише приємними звістками, щасливими усмішками і добрими людьми!