Двом науковицям факультету електроніки та комп’ютерних технологій присуджено Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік

03.01.2024 | 11:34

20 грудня 2023 року Верховна Рада України прийняла Постанову Верховної Ради України «Про присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік», реєстр. №10309., якою присуджено 50 Премій Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік, серед яких 2 науковці факультету електроніки та комп’ютерних технологій за роботу “Структура та фізичні властивості тонких плівок на основі оксидів галію та ітрію як елементів прозорої електроніки”:

Медвідь Іванна Іванівна – кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізичної та біомедичної електроніки Львівського національного університету імені Івана Франка МОН України;

Кофлюк Ірина Миколаївна – доктор філософії за спеціальністю “Прикладна фізика та наноматеріали”, асистент кафедри фізичної та біомедичної електроніки Львівського національного університету імені Івана Франка МОН України;

Загалом на зазначений конкурс уже під час воєнного стану у 2022 році було подано і Комітетом отримано 62 роботи 108 претендентів. Отже, конкурс становив 1,24 роботи на одну Премію.

Об’єднана Конкурсна комісія здійснила експертизи та рейтингування подань на присудження у 2022 році Премії Верховної Ради України молодим ученим і 24 листопада 2023 року прийняла рішення, яким рекомендувала Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій підтримати відповідне подання переможців конкурсного відбору.

Прийняття вказаної Постанови, на думку  сприятиме збереженню наукового потенціалу, підвищенню престижу наукових працівників та їх ролі у суспільстві, фінансовому забезпеченню молодих науковців – переможців конкурсного відбору, закріпленню молодих учених у вітчизняних наукових установах, створенню умов для реалізації інтелектуального потенціалу науковців у сфері наукової і науково-технічної діяльності, розвитку науки та науково-технічної діяльності, підвищенню обороноздатності держави, стимулюванню її інноваційного розвитку.

Щиро вітаємо молодих науковців і бажаємо надалі примножувати наукові здобутки університету та України!