Благодійна акція “Святий Миколай в кожен дім” від Профбюро та Студентської ради факультету електроніки та комп’ютерних технологій

06.12.2021 | 21:21

Вже менш ніж за місяць відбудеться улюблене свято малечі — День Святого Миколая. Кожна дитина заслуговує на подарунок під подушкою в цей день, правда ж? І зараз ви маєте можливість стати Миколайком для тих, хто потребує цього найбільше.

До Дня Святого Миколая факультет електроніки та комп’ютерних технологій та студентська рада біологічного факультету організовують благодійний збір коштів для дітей, що лікуються у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» (https://ohmatdit.lviv.ua/). Кожен з вас може долучитися — будь-яка допомога цінна та важлива.

Номер для переказу коштів — 4149439013072644, Ковальчук Дмитро Михайлович.

Збір коштів триватиме до 15 грудня. Долучайтесь та поширюйте інформацію про цю акцію — завдяки вам Святий Миколай прийде у кожен дім.

Посилання на пост в Telegram каналі факультету

Посилання на пост в Instagram каналі факультету