8 грудня у University of Wisconsin–Madison в США студенти Факультету електроніки та комп’ютерних технологій взяли участь в UKRAINIAN Entrepreneurship Student Visits.

09.12.2022 | 16:51

Тут три команди студентів нашого Факультету презентували проєкти PawMate, SafeMe і AR Guidebook.  Одразу по завершенні Тетяна Скоропад (одна з учасниць) написала «Дякуємо дуже за таку можливість, це був неймовірний досвід!»

А пізніше Mary Shepard Spaeth, Ph.D. озвучила свої враження та подяку: “Дякуємо дуже, незважаючи на проблеми з електрикою, подія відбулася і команди поділилися своїми ідеями. У нас є багато студентів, які мають однакові інтереси, і ми були б раді, якщо б була можливість співпрацювати наступного семестру, року…”

фото презентація проєктів

фото колаж