2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться Шевченківський вечір присвячений 210-й річниці з Дня народження Тараса Шевченка

01.04.2024 | 13:59

Запрошуємо вас взяти участь у Шевченківському вечорі, що відбудеться в рамках відзначення 210-ї річниці з Дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка. Цього року захід відбудеться 2 квітня о 17:00 в ауд №1 та буде організований командою відданих волонтерів-студентів під керівництвом багаторічного організатора – доцента кафедри радіофізики та комп’ютерних технологій Хвищуна Івана Олександровича, які наполегливо працювали, щоб забезпечити успіх вечора.

На вас чекає захоплююча атмосфера, вірші, музика та виставка, присвячена життю та творчості Тараса Григоровича. Подія відбудеться за участю Народного ансамблю пісні і танцю “Черемош”.

Приходьте, щоб разом вшанувати пам’ять великого поета та насолодитися духом української літератури та мистецтва.

Не пропустіть цей неповторний вечір!

зображення шевченківський вечір