ЗУСТРІЧАЙТЕ TEACHERS’ SMART UP: SUMMER EDITION 2024 від компанії Sigma Software

22.07.2024 | 07:55

Відкрийте нові горизонти у викладанні ІТ-дисциплін разом зі спеціальним навчальним курсом від Sigma Software University!

Цього літа провідні спеціалісти компанії Sigma Software традиційно поділяться своїми знаннями та досвідом з викладачами з усієї України.
Ви освоїте найсучасніші методики викладання та отримаєте практичні навички, які допоможуть зробити навчальний процес у вашому закладі ще ефективнішим і цікавішим.

Це спеціальний безкоштовний навчальний курс для викладачів університетів та коледжів ІТ спеціальностей, а також вчителів інформатики. Навчальна програма розрахована на робочий тиждень та передбачає по два онлайн заняття на день. Усі учасники по завершенню навчання отримають сертифікат про підвищення кваліфікації (1 кредит). Програма курсу та реєстрація на нього доступні за посиланням.

зображення тічерз смартап саммер