Зустріч першокурсників з деканом факультету електроніки та комп’ютерних технологій (підсумки)

02.09.2021 | 16:11

Нарешті, ми побачились вживу! 1 вересня 2021 року на Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій відбулась урочиста зустріч декана факультету з новоспеченими електроніками. Зустрічі відбувались згідно графіку – в 3 етапи (за відповідними спеціальностями).

Першокурсники познайомилися з викладачами факультету електроніки та комп’ютерних технологій, головою ради директорів SoftServe Тарасом Кицмеєм, освітньою командою Lviv ІТ Cluster та представниками ІT-індустрії. Зокрема,  Наталія Мельникова представила компанію SigmaSoftware, Олег Леськів розповів про організацію освітніх проектів ІТ Cluster разом з факультетом електроніки та комп’ютерних технологій, Володимир Бігдай представив компанію Infineon Technologies, а Сергій Власенко – SiTime.

Щиро вітаємо першокурсників з долученням до нашої академічної сім’ї! Бажаємо першокурсникам, викладачам та менторам натхнення та цікавих спільних проектів!

Всі світлини можна переглянути за посиланням.