10.04.2024 | 16:39

Запрошуємо Вас взяти участь у щорічній Всеукраїнській науково-технічній конференції молодих вчених, аспірантів та студентів «Стан, досягнення та перспективи інформаційних систем та технологій», яка відбудеться 18-19 квітня 2024 року на базі навчально-наукового інституту комп`ютерної інженерії, автоматизації, робототехніки та програмування Одеського національного технологічного університету.

Участь у конференції Безкоштовна. Форма участі у конференції – дистанційна (онлайн) із використанням програми ZOOM. Заявка на участь та тези доповідей (до двох сторінок формату А4) мають бути оформлені та надіслані на адресу оргкомітету в електронному варіанті на адресу konfstud721@gmail.com не пізніше ніж 14.04.24. Після проведення конференції буде видано електронну збірку всіх її матеріалів.

Робочі мови конференції: українська, англійська

Увага! Оригінальність тексту статті не менше ніж 80%. Прийняті до публікації матеріали видаються у авторської редакції.

≡ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ ≡

1. Математичне та комп’ютерне моделювання складних процесів

2. Управління, обробка та захист інформації

3. Нові інформаційні технології освіти