05.05.2022 | 14:53

Запрошуємо стартаперів і талановитих особистостей до відкритого он-лайн простору «Стартап: підготовка до злету», який відбудеться 20 травня з 14:30 до 17:00 у рамках спільної ініціативи «Інноваційна весна України» Львівського національного університету імені Івана Франка, Української системи дистанційного навчання (UDL System),  та мережі бізнес– ангелів  ”Learn and do for Ukraine” (Швеція).

ПРОПОНУЄМО ДЛЯ СТАРТАПІВ

Ваша команда готова зробити світ кращим? Ви бачите, що хтось чогось потребує, і Ви знаєте, як цю потребу задовольнити? У Вас є рішення, яке може принести комусь користь? Вам потрібні спеціалісти для підсилення команди і невеликий «поштовх» / моментум для злету? Приєднуйтесь до відкритого простору «Стартап: моментум для злету», щоб зробити коротку pitch-презентацію проєкту, зустріти однодумців, отримати підтримку досвідчених менторів / інвесторів з Швеції, Німеччини, США та  України, розширити мережу професійних контактів.

Подання заявки на участь відкрито.

ПРОПОНУЄМО ДЛЯ ТАЛАНТІВ

Ви ще не має свого стартапу, але цікавитеся підприємництвом? Ви можете приєднатися до відкритого простору як талановита людина, знайти своє місце в команді представлених стартапів, запропонувавши свої знання, вміння та ноу-хау.

Подання заявки на участь відкрито.

Перед початком презентацій відбудеться панельна дискусія «Стартап: підготовка до злету» за участю міжнародних експертів, досвідчених підприємців, менторів та інвесторів:

Mary Shepard Spaeth, PhD, MSC, MA, Professor of International Business and Entrepreneurship, University of Wisconsin-Stout, Menomonie, WI, USA.

Markiian Tsymbalista, Managing Partner of boutique technology consultancy TageSpot, Chief Technology Officer and Co-founder of AI-powered B2B2C platform that drives in-destination revenue for travel companies – inDest, Ukraine.

Thomas Karlsson, CEO of Sörmlandsfonden AB, Venture Capital Fund with Business Angel Network, Södermanland, CEO and co-founder of Add Ventures AB and InnoCatch AB, Expertise within Innovation, Business Development and Venture Capital, Eskilstuna, Sweden.

Björn Larsson, Founder. The Investment Readiness Process by Beels®, Sweden.

Stefan Schendera, CEO, Gigahertz Ventures GmbH, Private investment firm. CEO, EDUVISO GmbH, HR development, Dresden, Germany.

Ihor Katernyak, PhD, CEO, UDL System, Associate Professor, Faculty of Electronics and Computer Technologies, Ivan Franko National University of Lviv, author of the textbook “Innovative spring in technology startups: momentum to take off”, entrepreneur, Ukraine.

Oleksii Kushnir, PhD, Associate Professor, Faculty of Electronics and Computer Technologies, Ivan Franko National University of Lviv, Ukraine.

Якщо в Вас будуть ще запитання, надсилайте їх на адресу:  udlsystem@udl.org.ua