Захист дипломних робіт та випускні іспити на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій

19.06.2024 | 11:25

19 червня 2024 року на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій розпочали свою роботу державні екзаменаційні комісії. Студенти, які завершують навчання на четвертому курсі освітнього рівня “Бакалавр”, розпочали захисти дипломних робіт та здачу випускних іспитів.

Ця подія є важливим етапом у житті кожного студента, адже саме зараз вони мають можливість продемонструвати знання та навички, здобуті протягом навчання. Захист дипломної роботи та успішне складання випускних іспитів є обов’язковими умовами для отримання диплома бакалавра.

Робота державних екзаменаційних комісій буде тривати кілька днів. Протягом цього часу студенти представлятимуть свої наукові дослідження, технологічні розробки та інші проекти, над якими працювали останні місяці. Комісії, до складу яких входять провідні викладачі факультету, оцінюватимуть рівень підготовки студентів, їхню здатність аналізувати та вирішувати складні технічні завдання.

Бажаємо нашим студентам успішного захисту дипломних робіт та складання випускних іспитів! Нехай їхні зусилля та наполеглива праця принесуть високі результати, а отримані знання та досвід стануть міцним фундаментом для подальшого професійного розвитку.

фото ДЕК 2024 3 фото ДЕК 2024 4 фото ДЕК 2024 5 фото ДЕК 2024 6

фото ДЕК 2024 2фото ДЕК 2024 1