Захищаючи Україну, загинув випускник факультету електроніки та комп’ютерних технологій Андрій Садов’як

20.12.2023 | 16:42

17 грудня внаслідок ворожого мінометного обстрілу, отримавши поранення, не сумісні з життям, загинув Андрій Садов’як – випускник  факультету електроніки та комп’ютерних технологій (2016 року). Воював на пекельному Бахмутському напрямку.

Андрій вступив на факультет електроніки та комп’ютерних технологій у 2011 році та навчався за спеціальністю “Комп’ютерні науки”.

Війна забрала від нас справжнього патріота, професійного військового, городківчанина Андрія Орестовича Садовʼяка (05.01.1994 р.н).  Вже на другий день повномасштабного вторгнення свідомий, відданий присязі й громадянському обовʼязку молодий воїн – старший лейтенант, командир взводу 42 ОМБр – став на захист України і рідного народу.

Академічна спільнота факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!