З нагоди 20-річчя створення Факультет електроніки та комп’ютерних технологій проводить опитування випускників

20.12.2022 | 10:16

Опитування випускників

З нагоди 20 років від створення Факультету електроніки та комп’ютерних технологій ми плануємо провести цілу низку заходів, які будуть приурочені саме 20-річчю створення.
Тому, проводимо опитування людей, які є випускниками нашого Факультету, та тих, хто в ті доісторичні часи (до створення факультету) були в групах ФЗР та ФЗО. Якщо Ви були частинкою нашої академічної сім’ї та маєте спогади про навчання, якими хочете поділитися, або ж Вам просто цікаво як виріс Факультет з моменту Вашого навчання – заповнюйте реєстраційну форму та залишайте контактну електронну пошту.
Через деякий час Вам надійде лист-запрошення на всі події).
Більше деталей згодом на нашому сайті та в телеграм каналі.

Опитування випускників Факультету електроніки та комп’ютерних технологій з нагоди 20-річчя Факультету електроніки та комп’ютерних технологій за посиланням.

Телеграм канал “Випускники факультету електроніки та комп’ютерних технологій”. Долучитися до каналу можна за посиланням.