З 17.09.24 розпочинається серія воркшопів програми “Google Cloud для студентів: впевнений старт кар’єри”.

16.09.2024 | 13:01

З 16.09.24 розпочинається серія воркшопів програми “Google Cloud для студентів: впевнений старт кар’єри”.

Цей компонент програми доступний лише тим закладам, що зареєструвалися на програму і серед них Львівський національний
університет імені Івана Франка.
Ви зможете обрати ті воркшопи, які найбільше відповідають вашим цілям, щоб вдосконалити свої навички з Google Cloud. Усі воркшопи будуть доступними не тільки наживо, згідно графіку, а й у записі впродовж усього періоду проведення програми. Воркшопи проводитимуться українською мовою.

У листопаді та грудні у вас буде змога поставити питання нашим експертам під час Q&A сесій.
Для реєстрації перейдіть за цим покликанням.