З 17.06.2024 р. по 25.06.2024 р. на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій проходив черговий напружений завершальний етап навчального процесу – захист студентами своїх кваліфікаційних бакалаврських робіт.

04.07.2024 | 19:55

Одних тільки студентів спеціальності 122 “Комп’ютерні науки” було 87 осіб.

Величезне розмаїття тем, які стосувались математичного моделювання, моделей машинного навчання, розробки ігрових стратегій, реалізації паралельних обчислень, Web-технологій, використання хмаркових ресурсів, штучного інтелекту і багато інших.

Всі студенти успішно захистили свої роботи, хоча рівень емоцій інколи “зашкалював”.

Побажаймо нашим бакалаврам щасливої долі і Переможного Миру в Україні.

Подаємо традиційний набір світлин для ілюстрації цього важливого хвилюючого дійства!

Текст та світлини доц. І.О. Хвищун