18.03.2024 | 12:10

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2023/2024 н.р. та їхніх наукових керівників:

• Павлик Іван Олександрович (ФЕМм-12с) – “Управління світлодіодною матрицею за допомогою програмованої логічної інтегральної схеми”. Науковий керівник: Лучечко А.П. – доктор фізико-математичних наук, професор кафедри сенсорної та напівпровідникової електроніки.

• Ляшкевич Лілія Василівна (ФЕП-24с) – “Пошуковий аналіз табличних даних засобами великих мовних моделей”.
    Науковий керівник: Шувар Р.Я. – кандидат фізико-математичних наук, доцент, завіддувач кафедри системного проектування.

Ознайомитись з наказом.