Відбувся День відкритих дверей на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій (запис)

08.02.2022 | 23:25

Сьогодні, 8 лютого 2022 року, майбутні студенти познайомилися з факультетом електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка.

Першим привітав слухачів декан факультету, доцент кафедри оптоелектроніки та інформаційних технологій Юрій Фургала. Юрій Михайлович розповів слухачам про факультет та особливості навчального процесу на факультеті, про освітні програми, про університетські можливості, про різноманітні заходи, які проводяться на факультеті, а також про співпрацю з провідними ІТ компаніями, . Далі майбутні студенти познайомилися з роботою Львівського ІТ-Кластера, про яку їм розповів Олег Леськів. І слухали цікаві доповіді про провідні ІТ компанії, а саме, про компанію SoftServe (Ольга Доля), GlobalLogic (Костянтин Пелех), SigmaSoftware (Мирослава Осередчук), які є потенційними роботодавцями для випускників факультету. Доповнив розповідь про студентське життя і організацію різних заходів для студентів представник студентського самоврядування факультету Назарій Гризоглазов. Вкінці зустрічі декан факультету Юрій Фургала відповів на питання, які цікавили майбутніх студентів.

Дякуємо всім учасникам заходу і запрошуємо переглянути запис події на нашому каналі в YouTube.