Відбулися робочі зустрічі представників провідних Львівських ІТ компаній, керівництва та викладачів факультету електроніки та комп’ютерних технологій

29.12.2021 | 10:17

22 та 23 грудня 2021 року, відбулися робочі зустрічі представників провідних Львівських ІТ компаній, керівництва та викладачів факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка. Зокрема, Анатолій Шупарський (GlobalLogic), Володимир Бігдай (Infineon), декан факультету електроніки та комп’ютерних технологій, доцент Юрій Фургала, заступник декана, професор Андрій Лучечко, завідувач кафедри фізичної та біомедичної електроніки, професор Олег Бордун, завідувач кафедри сенсорної та напівпровідникової електроніки, професор Богдан Павлик, професор Тарас Демків, доценти Богдан Пенюх і Роман Бігун та асистент Маркіян Кушлик, обговорили навчальні програми з дисциплін, які викладалися студентам третього курсу спеціальності 153 – Мікро- та наносистемна техніка (Освітня програма «Сенсорні та діагностичні електронні системи») у 1-му семестрі 2021-2022 навчального року. Було розглянуто дисципліни “Теорія електромагнітного поля”, “Наноелектронні системи” , “Принципи побудови аналітичних систем” та “Тестування і характеризація систем”. Також, на даній зустрічі, обговорили концепцію подальшого розвитку цієї освітньої програми. Зустріч проводилася у змішаній формі.