Відбулося урочисте вручення дипломів та нагрудних знаків лауреатам Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік

20.07.2024 | 13:46

17 липня 2024 року у залі готельного комплексу «Національний» відбувся урочистий захід з вручення Головою Верховної Ради України Русланом Стефанчуком дипломів та нагрудних знаків лауреатам Премії Верховної Ради України молодим ученим до Постанови Верховної Ради України від від 20 грудня 2023 року №3524-IX «Про присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік».

Голова Верховної Ради України привітав переможців конкурсу та подякував молодим ученим за їхню наукову діяльність, творчі здобутки та наукові звершення, а також за те, що вони, попри складні воєнні часи, продовжують плідно працювати в Україні.

Після цього Голова Верховної Ради України перейшов до урочистого вручення дипломів та нагрудних знаків. Серед лауреатів премії дві наші молоді науковиці з кафедри фізичної та біомедичної електроніки – доц. Медвідь Іванна Іванівна та асист. Кофлюк Ірина Миколаївна.  Вітаємо наших колег  і бажаємо нових наукових досягнень і перемог!

Сценарій заходу включав: урочисте вручення дипломів і нагород Головою Верховної Ради України; спілкування науковців із народними депутатами – членами Комітету; загальне фотографування та неформальне спілкування.

Більше інформації на офіційному сайті Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій: https://kno.rada.gov.ua/news/main_news/76647.html