Відбулася урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам освітнього ступеня Бакалавр
Факультет електроніки та комп’ютерних технологій Франкового університету відзначив ще один важливий момент у своїй історії…
Випуск ОС Бакалавр – 2024!
19 липня 2024 року ми щиро привітали та побажали успіхів на новій професійній дорозі нашим випускникам. Вони отримали дипломи за 4 напрямками підготовки: Інженерія програмного забезпечення, Комп’ютерні науки, Інформаційні системи та технології, Мікро- та наносистемна техніка.
Ми впевнені, що їхні знання, професійні навички та досвід у подоланні складнощів зробили їх сильнішими та більш відповідальними. Вони готові повністю присвятити себе розвитку сучасних технологій і інновацій. Бажаємо їм щасливої професійної долі та особистого щастя!
А також висловлюємо безмежну вдячність Збройним Силам України за можливість навчатися і розвиватися!
Світлини Б. Кофлюк
Переглянути всі фото можна за посиланням.