Студенти першого курсу факультету електроніки та комп’ютерних технологій розпочали роботу над командними проєктами разом з менторами компанії SoftServe

09.04.2022 | 20:19
“Кожен з нас має свій особистий фронт, наша задача зараз вчитись, бути в команді, і разом бачити наше спільне майбутнє, бо ми це Україна”, – Вероніка Луговська, студентка 1-го курсу факультету електроніки та комп’ютерних технологiй.
Цього тижня студенти першого курсу розпочали роботу над командними проєктами разом з менторами компанії SoftServe. Вони зможуть отримати реальний досвід роботи в команді, зрозуміти свої сильні, і прокачати слабкі, сторони, а також побачити вектор розвитку свого IT майбутнього.
У студентів буде 2 місяці, аби створити корисний для суспільства проєкт й стати командою мрії.
Нагадуємо, що програма “Комп’ютерні науки”, на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій, є дуальною освітньою програмою в партнерстві з ІТ-компанією SoftServe.