У Львівському університеті завершилась англомовна школа Аrtificial intelligence technology: summer school 2022

11.07.2022 | 13:15

Впродовж двох тижнів, з 27 червня по 8 липня 2022 року, тривала традиційна англомовна школа присвячена вивченню технологій штучного інтелекту. Метою цьогорічної школи було створення якісного освітнього майданчика між фахівцями ІТ-компаній та студентською молоддю, вивчення інновацій галузі та розробка власних креативних ідей.

До роботи Школи зголосилося 409 учасників з України та з-закордону. Серед зареєстрованих учасників є студенти іноземних навчальних закладів, зокрема студентка Оксфордського університету.  Варто також зазначити, що викладачами школи, окрім фахівців ІТ-компаній були науковці Байройтського університету (Німеччина), співзасновники NeuroForge GmbH Йонас Сданські, Мартін Браунт, Себастьян Лутзов.

Упродовж двох тижнів 350 мотивованих студентів відвідали близько 40 лекцій в рамках Школи, які провели фахівці дванадцяти провідних ІТ-компаній. Студенти розглядали теми, пов’язані з технологіями Python, машинного та глибинного навчання, мобільної розробки для iOS тощо. Фахівці ІТ-компаній креативно підходили до проведення своїх занять і крім теоретичної частини, підготували ще й цікаві воркшопи та нестандартні домашні завдання.

Більше деталей та фото за посиланням.