31.01.2024 | 11:43
У Львівському університеті успішно пройшов перший тиждень навчання ювілейного, п’ятого сезону DES — Data Engineering and Security — традиційної ІТ-школи, яка вже по-праву посіла важливе місце серед актуальних, інформативних та безкоштовних ІТ-можливостей для молоді ❄️
Упродовж 5 років DES об’єднала довкола себе близько 3500 студентів та учнів, тому організатори школи, а саме: Центр маркетингу та розвитку Львівського університету спільно із авторами школи DES 2024 Романом Шуваром, Олегом Бугрієм та Петром Венгерським — переконані, що в непростих для держави умовах потрібно особливо підтримувати та розвивати такі проєкти, адже це прямий внесок у інтелектуальний потенціал молодого покоління та, відповідно, у технічний розвиток України.
Школа розпочала свою роботу в онлайн-форматі з вітальних слів від представників освіти та ІТ-індустрії. Серед них були проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Vitaliy Kukharskyy, заступник голови ЛОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Кулепін, перший заступник міського голови – перший заступник голови ЛМР – Andriy Moskalenko, Co-Founder німецької ІТ-компанії NeuroForge – Martin Braun, представник компанії ELEKS Олег Дугін, представниця компанії N-iX Наталія Соліна, TAC Director Softserve University Андрій Переймибіда, Керівник університетського напрямку Львівського ІТ Кластера Олег Леськів, декан Факультет електроніки та комп’ютерних технологій Yuriy Furgala, декан Механіко-математичного факультету Ігор Гуран, Заступник декана з наукової роботи Факультет прикладної математики та інформатики Віталій Горлач.
Цікаво? Більше на сайті Університету: https://lnu.edu.ua/started-des-2024/