02.09.2024 | 13:02

До уваги студентів-першокурсників!

Тестування з англійської мови для розподілу на мовні групи відповідно до рівня володіння мовою (В2, В1)  відбудеться в онлайн режимі і буде доступне 2 вересня з 15:00 до 18:00. Тест повинні писати лише ті студенти, які не здавали НМТ з іноземної мови.

Посилання на тест буде розміщене на сайті факультету. Тест складатиметься із 50 запитань, до кожного з яких пропонується 3 варіанти відповіді, із яких лише один є правильним. За кожну вірну відповідь можна отримати 2 бали.

На початку тестування просимо коректно зазначити своє прізвище та ім’я, групу (наприклад, Петренко Іван, ФЕІ-12).

Сподіваємося на Вашу сумлінність, доброчесність та самостійність під час виконання завдань, оскільки навчання в даних мовних групах відбуватиметься протягом 2 років без можливості переходу студента у сильнішу чи слабшу групу.

Проходження тестування всіма студентами, які не прогодили НМТ з іноземної мови, є обов’язковим!