Теми бакалаврських робіт 2020/21 н.р.

01.10.2020 | 14:37

Теми бакалаврських робіт для студентів групи ФeІ-43

Кафедра оптоелектроніки та інформаційних технологій

2020/21 н. р.

Назва роботи Науковий керівник Виконавець
1. Створення додатку для розпізнавання мовлення доц. Грабовський В. А. Слуковський М.
2. Створення чат-бота для бізнес-операцій у Facebook Messenger асист. Карпа І. В. Білик Ю.
3. Застосування ЕМ-алгоритму для виявлення об’єктів зі слабким контрастом доц. Катеринчук І. М. Чулий А.
4. Кластеризація даних курсу валют за допомогою алгоритму лінійної регресії доц. Катеринчук І. М. Пісецький Т.
5. Використання стеганографічного шифрування у зображеннях растрових форматів доц. Корчак Ю. М. Пелешик Т.
6. Генерування та вивчення властивостей рандомних текстів на основі урни Поля проф. Кушнір О. С. Андрушко П.
7. Порівняння кількості інформації в текстових документах проф. Кушнір О. С. Маковей А.
8. Кластеризація та флуктуація словника в природних і рандомних текстах проф. Кушнір О. С. Остапов С.
9. Побудова метеокомплексу та застосування адаптивної предикативної аналітики для прогнозування локальної метеоситуації асист. Панасюк Ю. В. Рожанківський Д.
10. Моделювання схем виправлення помилок при передачі інформаційних повідомлень квантовими каналами зв’язку доц. Паночко Г. І. Бухал О.
11. Оптимізація гібридного генетичного алгоритму на прикладі аберації хромосом доц. Паночко Г. І. Синенький Д.
12. Поліпшення зображень за методом модифікації їхніх фур’є-образів проф. Половинко І. І. Князевич Л.
13. Розрахунок фур’є-спектрів амплітудної функції несумірної надструктури проф. Свелеба С. А. Іванів М.
14. Розрахунок хвильового вектора несумірної модуляції, зумовленої інваріантом Ліфшиця проф. Свелеба С. А. Береза І.
15. Згорткова нейронна мережа для розпізнавання рукописних цифр проф. Свелеба С. А. Рій Б.
16. Ідентифікація особи на основі розпізнавання голосу доц. Фургала Ю. М. Шишка В.
17. Вплив фільтрування на результат розпізнавання облич доц. Фургала Ю. М. Федорчук М.

Теми бакалаврських робіт для студентів групи ФeС-42

Кафедра оптоелектроніки та інформаційних технологій

2020/21 н. р.

Назва роботи Науковий керівник Виконавець
2. Генерування документів Word за допомогою Python асист. Карпа І. В. Труш М.
3. Розпізнання дорожніх знаків на зображеннях асист. Карпа І. В. Шамро Б.
4. Веб-консультант на основі нечіткого відношення переваги доц. Катеринчук І. М. Савка В.
5. Створення інтелектуального консультанта з використанням нейронних мереж доц. Корчак Ю. М. Вдовиченко В.
6. Знаходження ключових слів за допомогою флуктуаційного аналізу проф. Кушнір О. С. Гайтан В.
7. Моделювання пливу поверхневої енергії системи на динаміку її несумірної надструктури проф. Свелеба С. А. Андрейко В.
8. Детектування об’єктів на зображеннях із застосуванням стандартних декскрипторів і нейромереж доц. Фургала Ю. М. Лучка В.-Т.

Зав. кафедри оптоелектроніки

та інформаційних технологій, проф.                                                        Кушнір О. С.