Студенти факультету електроніки та комп’ютерних технологій серед призерів квест-конкурсу «У пошуку активів – онлайн-детектив».

04.10.2024 | 21:04
Молоді аналітики впевнено готуються до викликів у сфері безпеки

2 жовтня 2024 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся третій квест-конкурс «У пошуку активів – онлайн-детектив». Конкурс поєднав інтелектуальне дозвілля з розвитком аналітичних здібностей кмітливої молоді у сфері безпеки та використанням методів розвідки за допомогою відкритих джерел (OSINT).

У конкурсі взяли участь 22 команди з різних закладів вищої освіти. Поряд зі студентами й аспірантами Львівського національного університету імені Івана Франка свою пошуково-аналітичну майстерність демонстрували представники інших українських ЗВО: Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків), Львівського державного університету внутрішніх справ, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Дуже приємно, що до заходу долучилися і студенти з німецького University of Kassel (Universität Kassel).

Переможцем квест-змагання стала команда студентів-фінансистів «Родичі фінансів». Друге місце розділили студенти факультету електроніки та комп’ютерних технологій (команда «Магістри+») та економісти-міжнародники (команда «Служба безпеки університету»).

Склад команди факультету електроніки та комп’ютерних технологій «Магістри+»:

1. Козинець Андріан ФеІм – 22
  2. Ковальська Христина ФеІм – 22
  3. Держило Адріан ФеІм – 12
  4. Сваричевський Андрій ФеС – 32
  5. Литвин Юрій ФеІ -23

Загалом усі команди зробили вагомий крок до розкриття свого пошуково-аналітичного потенціалу. Організатори висловлюють вдячність усім учасникам і сподіваються на подальшу плідну співпрацю під егідою Експерної групи з питань санкційної політики та розшуку активів при Науковому парку Львівського університету.