Студентська ініціатива «UniWeek» на Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій. Підсумки

01.05.2023 | 16:42

27 квітня 2023 року на нашому Факультеті відбулась підсумкова зустріч з одинадцятикласниками, які брали участь в студентській ініціативі «UniWeek». Завдяки цій ініціативі учні Львова змогли на один тиждень поринути у студентське життя, відвідати справжні пари та поспілкуватися зі студентами й викладачами  Факультету. На завершальній зустрічі школярі поділилися своїми враженнями від ініціативи та вже майже напевне визначили для себе, який шлях вони обиратимуть далі.

А вже 28 квітня 2023 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч майбутніх абітурієнтів із адміністрацією Університету та представниками Управління освіти Департаменту розвитку Львівської міської ради. Цей захід став заключним у рамках профорієнтаційної ініціативи «UniWeek», яка зібрала у Львівському університеті близько 300 одинадцятикласників Львівщини.

Більше про зустріч 28 квітня можна прочитати за посиланням.