Студентів Факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського університету нагородили обласними преміями

25.11.2021 | 09:16

24 листопада 2021 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулось нагородження студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премій від Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради. Вручали премії у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів освіти Львова, 55 з них – із ЛНУ ім. Івана Франка, з них 7 – студенти Факультету електроніки та комп’ютерних технологій.

Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада щорічно призначають премії для студентів закладів вищої освіти області з нагоди Міжнародного дня студента. Нагороджують молодь, яка досягла успіху у навчальній і науковій роботі, бере активну участь у громадському житті свого навчального закладу, міста та області.

З вітальним словом до присутніх звернувся Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник. Він розповів про історію Університету, наукові досягнення, його активний розвиток та прогресивну молодь, а також звернувся до студентів, які одержали нагороди. «Ми звикли вважати, що університет як феномен сформувався на базі європейської цивілізації. Проте, якщо дивитися глибше, то можна зрозуміти, що все навпаки –  сучасна європейська цивілізація сформувалася тоді, коли виникли університети з двома пріоритетними цінностями – основи демократії і свободи та наукова раціональність. За цим принципом й сучасний класичний університет, культивуючи такі цінності, задає вектор і динаміку розвитку всього суспільства. Тому увага до наукових робіт студентів – це не просто традиції, це вияв поваги до молодих людей та розуміння важливості підтримки молоді як майбутньої основи формування української еліти», –зауважив Володимир Мельник.

Премії від Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради отримали:

  • Олександр Речинський, студент факультету електроніки та комп’ютерних технологій
  • Андрій Цемко, студент факультету електроніки та комп’ютерних технологій

За високі досягнення у навчанні та науковій роботі, активну громадську позицію, креативність та інноваційність Первинна профспілкова організація студентів відзначила:

  • Данила Острікова, студента факультету електроніки та комп’ютерних технологій
  • Романа Шевчука, студента факультету електроніки та комп’ютерних технологій

Премії від Студентського уряду отримали такі представники активної молоді:

  • Орест Михалишин, студент факультету електроніки та комп’ютерних технологій.
  • Дмитро Ковальчук, студент факультету електроніки та комп’ютерних технологій.
  • Андрій Цемко, студент факультету електроніки та комп’ютерних технологій.